Masonry API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Duration
ar: المدة الزمنية
