Masonry API (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Duration
ca: Durada
