Masonry API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Duration
fa: مدت

en: ms
fa: میلی ثانیه
