Masonry API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Duration
gl: Duración
