Masonry API (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Duration
gu: સમયગાળો
