Masonry API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: px
hi: पिक्सेल

en: Duration
hi: अवधि
