Masonry API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Duration
pt: Duração
