Masonry API (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Duration
th: เวลาสอบ
