Masonry API (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Container
be: Кантэйнер

en: Duration
be: Працягласць
