Masonry API (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Container
hu: Tároló

en: Duration
hu: Időtartam

en: Duration: @duration ms
hu: Időtartam: @duration ms
