Masonry API (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Container
is: Gámur
