Masonry API (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Container
mr: प्रभाग
