Masonry API (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Duration
nl: Tijdsduur
