Masonry API (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Container
ro: Recipient

en: Duration
ro: Durată
