Masonry API (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Container
ru: Контейнер

en: Duration
ru: Продолжительность

en: ms
ru: мс

en: Column width
ru: Ширина колонки

en: Masonry
ru: Кирпичная кладка

en: Masonry grid
ru: Сетка masonry
