Masonry API (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Duration
sk: Trvanie
