Masonry API (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Container
sv: Grupp

en: Duration
sv: Varaktighet
