Masonry API (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Duration
az: Müddət
