Masonry API (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Container
et: Konteiner

en: Duration
et: Kestus
