Masonry API (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Container
fi: Säiliö

en: Duration
fi: Kesto

en: Pixels
fi: Pikseliä
