Masonry API (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Duration
hr: Trajanje
