Masonry API (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Duration
id: Durasi
