Masonry API (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
