Masonry API (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Container
lt: Konteineris

en: Duration
lt: Laikas
