Masonry API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: px
uk: пікс

en: Duration
uk: Тривалість

en: ms
uk: мс

en: Column width
uk: Ширина колонки

en: Duration: @duration ms
uk: Тривалість: @duration мс

en: Masonry grid
uk: Сітка Masonry
