Masquerade (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Go
uk: Перехід

en: Anonymous
uk: Гість

en: Masquerade
uk: Маскування

en: Switch back
uk: << Зняти маскування

en: Masquerading
uk: Маскарад

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
uk: Модуль Маскування дозволяє адміністраторам маскуватися під інших користувачів (входити під їхнім іменем).
