Masquerade (7.x-1.0-rc4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Go
et: Mine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Masquerade as !user
et: Maskeeru kasutajaks !user

en: Masquerade
et: Maskeering

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
et: Maskeerimise moodul võimaldab administraatoritel maskeeruda teiseks kasutajaks.

en: Roles that are considered "administrators" for masquerading
et: Rollid, kes on "administraatorid" ja võivad maskeeruda

en: Enter the username to masquerade as.
et: Sisesta kasutajanimi, kelleks tahad maskeeruda.
