Masquerade (7.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Go
he: קדימה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Masquerade as !user
he: להתחפש כ !user

en: Masquerade
he: התחפשות

en: Switch back
he: להחליף בחזרה

en: Quick switches:
he: מעברים מהירים:

en: masquerade
he: תחפושת

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
he: הרכיב Masquerade מאפשר למנהלי האתר להתחפש למשתמשים אחרים.

en: Masquerade as @testuser
he: התחזות ל @testuser

en: You are masquerading as <a href="@user-url">%masq_as</a>.
he: הנך מחופש/ת כרגע ל<a href="@user-url">%masq_as</a>.

en: You are now masquerading as !masq_as.
he: הנך מזוהה כעת כ!masq_as.
