Mass Contact (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: View
az: Görünüş

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Selected
az: Seçildi

en: Your name
az: Adınız

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Result
az: Nəticə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
