Mass Contact (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (40 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add category
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
km: កំណត់​វា​ទៅ <em>បាទ/ចាស</em> ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​ប្រភេទ​នេះ ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ជា​លំនាំ​ដើម ។

en: Category %category has been added.
km: ប្រភេទ %category ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ ។

en: Category %category has been updated.
km: ប្រភេទ​ %category ត្រូវ​បានធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់សម័យ ។

en: Are you sure you want to delete %category?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប %category ឬ ?

en: Category not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ប្រភេទ​ទេ ។

en: Category %category has been deleted.
km: ប្រភេទ​ %category ត្រូវ​បានលុប​ ។

en: Hourly threshold
km: កម្រិត​ពន្លឺ​ប្រចាំ​ម៉ោង

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ញើ​សារ​ច្រើន​ជាង %number ក្នុង​មួយ​ម៉ោង​​បាន​ទេ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ។

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Your e-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: You must select a valid category.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ប្រភេទ​ត្រឹមត្រូវ ។

en: You must enter a valid e-mail address.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: help
km: ជំនួយ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Send yourself a copy.
km: ផ្ញើ​ច្បាប់​ចម្លង​មួយ​ទៅ​ខ្លួន​ឯង ។
