Mass Contact (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mk: Поставки

en: Add category
mk: Додавање категорија

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: help
mk: помош
