Mass Contact (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: content
mr: मजकूर

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: View
mr: बघा

en: Mail
mr: ईमेल

en: Related tasks:
mr: संबधित कामे

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Are you sure you want to delete %category?
mr: तुम्हाला खात्री आहे कि तुम्हाला %category मिटवायचा आहे ?

en: Category not found.
mr: प्रकार सापडला नाही

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Your e-mail address
mr: तुमचा ईमेल पत्ता

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: You must enter a valid e-mail address.
mr: तुम्ही योग्य ईमेल पत्ता एंटर करायलाच हवा

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: help
mr: मदत

en: Send yourself a copy.
mr: तुम्हालाच एक प्रत पाठवा
