Mass Contact (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (90 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add category
sk: Pridať kategóriu

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Mail
sk: Pošta

en: Related tasks:
sk: Súvisiace úlohy:

en: Edit Mass Contact category
sk: Upraviť kategóriu hromadného kontaktu

en: Delete Mass Contact category
sk: Odstrániť kategóriu hromadného kontaktu

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Selected
sk: Zvolené

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
sk: Nastavte na <em>Áno</em>, pokiaľ chcete túto kategóriu implicitne vybrať.

en: Category %category has been added.
sk: Kategória %category bola pridaná.

en: Mass Contact form: category %category added.
sk: Formulár hromadných kontaktov: kategória %category pridaná.

en: Category %category has been updated.
sk: Kategória %category bola aktualizovaná.

en: Mass Contact form: category %category updated.
sk: Formulár hromadných kontaktov: kategória %category aktualizovaná.

en: Are you sure you want to delete %category?
sk: Naozaj chcete odstrániť %category?

en: Category not found.
sk: Kategória nenájdená

en: Category %category has been deleted.
sk: Kategória %category bola odstránená.

en: Mass Contact form: category %category deleted.
sk: Formulár hromadných kontaktov: kategória %category odstránená.

en: Additional information for Mass Contact form
sk: Doplňujúce informácie pre formulár hromadných kontaktov.

en: Information to show on the <a href="@form">Mass Contact page</a>.
sk: Informácia zobrazená na stránke <a href="@form">Mass Contact</a>.

en: Hourly threshold
sk: Hodinový limit

en: The maximum number of Mass Contact form submissions a user can perform per hour.
sk: Maximálny počet formulárov hromadného kontaktu, ktoré môže užívateľ poslať za hodinu.

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sk: Nemôžete poslať viac ako %number správ za hodinu. Skúste to neskôr.

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Your e-mail address
sk: Vaša e-mailová adresa

en: Send e-mail
sk: Poslať e-mail

en: Related tasks
sk: Súvisiace úlohy

en: You must select a valid category.
sk: Musíte vybrať platnú kategóriu.

en: You must enter a valid e-mail address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: help
sk: pomocník

en: Selected categories
sk: Vybrané kategórie

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Send yourself a copy.
sk: Poslať mi kópiu.

en: Will appear in the subject of your e-mail as [category].
sk: Zobrazí sa v predmete vášho e-mailu ako [kategória].

en: These roles will be added to the mailing list. Note: if you check "authenticated users", other roles will not be added, as they will receive the e-mail anyway.
sk: Tieto kategórie používateľov budú pridané do zoznamu adresátov. Poznámka: ak zaškrtnete "authenticated users", ostatné kategórie pridané nebudú keďže dostanú e-mail v každom prípade.

en: Reset all previously selected categories to <em>No</em>.
sk: Znovu nastaviť všetky pred tým zvolené kategórie na <em>Nie</em>.

en: Send e-mails using the following form.
sk: Poslať e-maily za použitia tohto formulára.

en: Default sender information
sk: Predvolené informácie o odosielateľovi

en: If anything is specified in here, it is used in place of the "Your name" and "Your e-mail address" fileds when sending the mass e-mail. Otherwise, the sender's name and e-mail address will be the default values. You must fill in both values, if you want to specify a default.
sk: Informácie uvedené v tejto časti budú použité ako "Vaše meno" a "Vaša e-mailová adresa" pri posielaní hromadných e-mailov. Inak budú ako meno a e-mailová adresa použité meno a e-mail odosielajúceho používateľa. Je treba vyplniť obe položky.

en: Default sender name
sk: Predvolené meno odosielateľa

en: The optional user name to send e-mail as. Replaces the "Your name" value when sending mass e-mails.
sk: Voliteľné používateľské meno. Nahradzuje hodnotu "Vaše meno" pri posielaní hromadných e-mailov.

en: Default sender e-mail address
sk: Predvolená e-mailová adresa odosielateľa

en: The optional user e-mail address to send e-mail as. Replaces the "Your e-mail address" value when sending mass e-mails.
sk: Voliteľná e-mailová adresa pre posielanie e-mailov. Nahradzuje pole "Vaša e-mailová adresa" pri posielaní hromadných e-mailov.

en: This is a workaround for server-side limits on the number of recipients in a single mail message. Once this limit is reached, the recipient list will be broken up and multiple copies of the message will be sent out until all recipients receive the mail. Setting this to "0" will turn off this feature.
sk: Toto je obídenie prípadného obmedzenia servera používaného pre posielanie e-mailov ohľadom maximálneho množstva adresátov použitých pre jeden e-mail. Po dosiahnutí limitu bude zoznam adresátov rozdelený a bude vytvorených a odoslaných viacero kópií e-mailu až kým e-mail neobdržia všetci adresáti. Nastavenie tejto hodnoty na "0" vypne túto funkciu.

en: Send as BCC (hide recipients) by default.
sk: Štandardne posielať ako BCC (skryť adresátov).

en: Allow sender to override BCC setting.
sk: Povoliť odosielateľovi zmeniť nastavenie BCC.

en: Include category in subject line.
sk: Zahrnúť kategóriu do predmetu e-mailu.

en: Supplemental message body texts
sk: Doplnkové texty tela správy

en: You may specify additional text to insert before and/or after the message text of every mass e-mail that is sent.
sk: Môžte špecifikovať dodatočné texty, ktoré budú vložené pred a/alebo za text posielanej správy.

en: Text to be prepended to all messages
sk: Text, ktorý bude vložený pred každú správu

en: Text to be appended to all messages
sk: Text, ktorý bude vložený za každú správu

en: Save a copy as a node by default.
sk: Štandardne uložiť kópiu ako uzol.

en: Attachment location
sk: Umiestnenie prílohy

en: Send an e-mail message using the contact form below.
sk: Poslať e-maily použitím nasledujúceho formulára.

en: Send as BCC (hide recipients).
sk: Poslať ako BCC (jednotliví adresáti nebudú vidieť ostatných adresátov).

en: Save a copy as a node.
sk: Uložiť kópiu ako uzol.

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Allow the sender to change these values.
sk: Umožniť užívateľovi zmeniť tieto hodnoty.

en: If checked, gives the sender the ability of changing the default sender and e-mail address when creating the message. If unchecked, the fields will be disabled.
sk: Ak je zaškrtnuté, dáva používateľovi možnosť zmeniť meno a e-mailovú adresu odosielateľa pri posielaní hromadného e-mailu. Ak je odškrtnuté, tieto hodnoty nebude možné meniť.

en: Maximum number of recipients before splitting up the e-mail
sk: Maximálne množstvo príjemcov pred rozdelením e-mailu

en: Allow sender to override node copy setting.
sk: Povoliť odosielateľovi zmeniť nastavenie ukladania kópie ako uzlu.

en: Either you have not created any categories, or you are not allowed to send to any of the existing categories.
sk: Buď ste nevytvorili žiadne kategórie, alebo nemáte povolenie odosielať do žiadnej z existujúcich kategórií.

en: Either create at least one category of users to send to, or contact your system administer for access to the existing categories.
sk: Buď vytvorte aspoň jednu kategóriu používateľov, ktorým chcete odosielať, alebo sa obráťte na správcu systému, aby vám sprístupnil existujúce kategórie.

en: Category list
sk: Zoznam kategórií

en: Message body
sk: Telo správy

en: Add new category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Set Permissions
sk: Nastaviť povolenia

en: Opt-out of mass e-mails
sk: Odhlásiť z odberu hromadných e-mailov

en: Opt-out of mass e-mails to the %category category.
sk: Odhlásiť z odberu hromadných e-mailov v kategórii %category.

en: Add a new category.
sk: Pridať novú kategóriu
