Mass Contact (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (47 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: content
tr: içerik

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Message
tr: İleti

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Add category
tr: Kategori ekle

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: View
tr: Görüntüle

en: Mail
tr: Posta

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Selected
tr: Seçili

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
tr: Eğer bu kategorinin öntanımlı olarak seçilmiş olmasını istiyorsanız bunu <em>Evet</em> yapın.

en: Category %category has been added.
tr: %category kategorisi eklendi.

en: Category %category has been updated.
tr: %category kategorisi güncellendi.

en: Are you sure you want to delete %category?
tr: %category kategorisini silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Category not found.
tr: Kategori bulunamadı.

en: Category %category has been deleted.
tr: %category kategorisi silindi.

en: Hourly threshold
tr: Saatlik eşik

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
tr: Saatte %number iletiden fazla ileti yollayamazsınız. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

en: Your name
tr: Adınız

en: Your e-mail address
tr: E-posta adresiniz

en: Send e-mail
tr: E-posta gönder

en: You must select a valid category.
tr: Geçerli bir kategori seçmelisiniz.

en: You must enter a valid e-mail address.
tr: Geçerli bir e-posta adresi girmelisiniz.

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: help
tr: yardım

en: Attachments
tr: Ekler

en: Result
tr: Sonuç

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Number of attachments
tr: Ek sayısı

en: Send yourself a copy.
tr: Bana da bir kopyasını gönder.

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: The message will be sent as plain text.
tr: İleti düz metin olarak gönderilecek.

en: Message body
tr: İleti metni
