Mass Contact (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd
