Mass Contact (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Your name
mg: Ny anaranao
