Mass Contact (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: From
my: မှ

en: help
my: အကူအညီ
