Mass Contact (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: content
bs: sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Add category
bs: Dodaj kategoriju

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Selected
bs: Odabrano

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Send yourself a copy.
bs: Pošaljite kopiju i sebi
