Mass Contact (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (36 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
dz: དབྱེ་རིམ་འདི་སྔོན་སྒྲིག་གིས་འབད་སེལ་འཐུ་འབད་དགོཔ་ཨིན་པ་ཅིན་  འདི་ <em>བཏུབ་</em>ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Category %category has been added.
dz: དབྱེ་རིམ་ %category འདི་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་སྟེ་ཡོད།

en: Category %category has been updated.
dz: དབྱེ་རིམ་ %category འདི་  དུས་མཐུན་བཟོ་ནུག

en: Are you sure you want to delete %category?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་%category བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་བདེན་ཨིན་ན?

en: Category not found.
dz: དབྱེ་རིམ་འདི་མ་ཐོབ་པས།

en: Category %category has been deleted.
dz: དབྱེ་རིམ་ %category འདི་བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: Hourly threshold
dz: ཆུ་ཚོད་རེ་བཞིན་གྱི་་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
dz: ཚུ་ཚོད་གཅིག་ནང་ ཁྱོད་ཀྱིས་  %number འཕྲིན་དོན་ལས་ལྷག་སྟེ་གཏང་མི་ཚུགས།  ཤུལ་མ་འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་གནང་།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: You must select a valid category.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་དབྱེ་རིམ་སེལ་འཐུ་འབད་དགོ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: help
dz: གྲོགས་རམ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Send yourself a copy.
dz: ཁྱོད་རང་ལུ་འདྲ་བཤུས་ཅིག་གཏང་གནང་།
