Mass Contact (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Add category
os: Бафтау категори

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд
