Mass Contact (7.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Add category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ ਸ਼ਾਮਲ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
