Mass Contact (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Mail
sr: Пошта

en: Your name
sr: Име

en: Your email address
sr: Е-мејл адреса
