Mass Contact (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add category
eu: Gehitu kategoria

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: Mail
eu: Posta

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
eu: <em>Bai</em> ezarri ezazu kategoria hau lehenetsi nahi baduzu.

en: Category %category has been added.
eu: %category kategoria gehitu da.

en: Category %category has been updated.
eu: %category kategoria eguneratu da.

en: Are you sure you want to delete %category?
eu: Ziur al zaude %category ezabatu nahi duzula?

en: Category %category has been deleted.
eu: %category kategoria ezabatu da.

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
eu: Ezin duzu orduko %number baino mezu gehiago bidali. Mesedez saiatu berriz geroago.

en: Your name
eu: Zure izena

en: You must select a valid category.
eu: Balio duen kategoria bat aukeratu behar duzu.

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: help
eu: laguntza

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Send yourself a copy.
eu: Zure buruari kopia bidali.

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa

en: Add new category
eu: Kategoria berria gehitu
