Mass Contact (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Selected
hy: ընտրված

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
hy: Ընտրեք <em> Այո: </ em>, եթե ցանկանում եք այս կատեգորիան ընտրել լռելյայն արժեք:

en: Are you sure you want to delete %category?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել  %category:

en: Category %category has been deleted.
hy: %category կատեգորիան ջնջված է:

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: You must select a valid category.
hy: Դուք պետք է ընտրեք վավերական կատեգորիա։

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
