Mass Contact (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add category
jv: Tambah kategori

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: Recipients
jv: Penerima

en: Selected
jv: Kepilih

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
jv: Setèlana dadi <em>Ya</em> yén Sampéyan péngin kategori iki dadi pilihan sing baku.

en: Are you sure you want to delete %category?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %category?

en: Category %category has been deleted.
jv: Kategori %category uwis dibusak.

en: Your name
jv: Jenengmu

en: You must select a valid category.
jv: Sampéyan kudu milih kategori sing bener.

en: To
jv: Marang

en: Send yourself a copy.
jv: Kirim marang awakmu dhéwé salinane.
