Mass Contact (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add category
ka: კატეგორიის დამატება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Category %category has been added.
ka: კატეგორია %category დაემატა.

en: Category %category has been updated.
ka: კატეგორია %category განახლდა.

en: Category not found.
ka: კატეგორია ვერ მოიძებნა.

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Result
ka: შედეგი
