Mass Contact (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add category
ku: زیادکردنی هاوپۆل

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: View
ku: پیشاندان

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Category %category has been added.
ku: هاپۆلی %category زیاد کرا.

en: Category %category has been updated.
ku: هاوپۆلی %category تازەکرایەوە.

en: Are you sure you want to delete %category?
ku: ئایا دڵنیایت کە دەتەوێت هاوپۆلی %category بسڕیتەوە؟

en: Category %category has been deleted.
ku: هاوپۆلی %category سڕایەوە.

en: Your name
ku: ناوت

en: You must select a valid category.
ku: پێویستە هاوپۆلێکی درووست هەڵبژێریت،

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: help
ku: یارمەتی

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Send yourself a copy.
ku: وێنەیەکی بۆ خۆت بنێرە.
