Mass Contact (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Add category
nn: Legg til kategori

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Selected
nn: Valgt

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
nn: Sett denne til <em>Ja</em> dersom du ønskjer at denne kategorien skal bli valgt som standard.

en: Category %category has been added.
nn: Kategorien %category har blitt lagt til.

en: Category %category has been updated.
nn: Kategorien %category har blitt oppdatert.

en: Are you sure you want to delete %category?
nn: Er du sikker på at du vil slette %category?

en: Category %category has been deleted.
nn: Kategorien %category har blitt sletta.

en: Hourly threshold
nn: Terskel per time

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
nn: Du kan ikkje sende meir enn %number meldingar per time. Vennlegst prøv igjen seinare.

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: You must select a valid category.
nn: Du må velje ein gyldig kategori.

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: help
nn: hjelp

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Send yourself a copy.
nn: Send ein kopi til deg sjølv.
