Mass Contact (7.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Selected
am: የተመረጠ

en: help
am: እርዳታ
