Mass Contact (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: Mail
ca: Correu

en: Mass Contact
ca: Contacte massiu

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
ca: Poseu-li un <em>Sí</em> si us agradaria que aquesta categoria es seleccionés per defecte.

en: Category %category has been added.
ca: La categoria %category s'ha afegit.

en: Category %category has been updated.
ca: La categoria %category s'ha actualitzat.

en: Are you sure you want to delete %category?
ca: Esteu segur de voler suprimir la %category?

en: Category not found.
ca: No s'ha trobat la categoria.

en: Category %category has been deleted.
ca: La categoria %category s'ha suprimit.

en: Hourly threshold
ca: Llindar per hores

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ca: No podeu enviar més de %number missatges per hora. Torneu-ho a provar més tard.

en: Your name
ca: El vostre nom

en: You must select a valid category.
ca: Heu d'especificar una categoria vàlida

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: help
ca: ajuda

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Result
ca: Resultat

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Send yourself a copy.
ca: Envieu-vos una còpia

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: Troubleshooting
ca: Resolució de problemes

en: Add new category
ca: Afegeix una nova categoria

en: Message header
ca: Capçalera del missatge
